Oferta > separatory binarne


Separatory binarne (dwustanowe)


Separator T885s

Separator T885s Separatory_binarne

Separator binarny T885s sprawdza poziom napięcia na wejściu i uzyskaną informację przekazuje poprzez barierę galwaniczna do wyjścia. Przekroczenie wejściowego progu załączenia jest sygnalizowane świeceniem diody LED. Sygnalizator może być wykorzystany do separacji sygnałów logicznych od 0/5V do 0/24V, sterowania przekaźnikiem lub załączania innych urządzeń wykonawczych niewielkiej mocy. Przykład podłączenia przedstawiono poniżej.

Separator binarny T885sKarta katalogowa
Separator binarny T885sSeparator T886


Separator binarny T886 Separatory_binarne

Separator binarny T886 sprawdza obecność napięcia przemiennego na wejściu i uzyskaną informację przekazuje poprzez barierę galwaniczna do wyjścia. Istnieje możliwość wyboru wartości maksymalnej sygnału sterującego w zakresie 24÷230V~. Wartość tę należy podać w składanym zamówieniu. Przykład podłączenia przedstawiono poniżej.

Separator binarny T886Karta katalogowa
Separator binarny T886Sygnalizator zwarcia styków T889


Sygnalizator T889

Sygnalizator T889 jest przeznaczony do pracy w układach automatyki, w których niezbędne jest oddzielenie galwaniczne kontrolowanych styków przekaźnika od obwodu wyjściowego, np. w przypadku długich linii połączeniowych narażonych na zakłócenia. Sygnalizator charakteryzuje mały pobór energii i wysoka niezawodność. Przyjęta metoda badania stanu styków gwarantuje rzetelność uzyskanej informacji. Sygnalizator bada stan styków przekaźnika przykładając do nich napięcie ok. 24V. Jeśli styk jest zwarty, to napięcie na nim spada praktycznie do zera, a sygnalizator wymusza przepływ prądu ok. 80mA. Informacja o stanie styków jest przekazywana poprzez barierę galwaniczną do wyjścia 0/20V lub TTL. Zwarcie styków jest sygnalizowane diodą LED.

Separator dwustanowy T889Karta katalogowa
Sygnalizator T889
Początek stronyPoczątek strony        WsteczWstecz
Copyright © 1999- by CCIBA®